09.04.2024
Працівники ЦНАП долучилися до весняного прибирання!
08 квітня 2024 року,працівники ЦНАП долучилися до двомісячника чистоти та прибрали територію біля приміщення, роботи висталило всім!
Долучайтеся до прибирання власних територій,країна починається з тебе!
З повагою,ЦНАП!




